14 Eylül 2018
Haberler
1.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN  İLK GÜN HEYECANI

1.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN İLK GÜN HEYECANI

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 10 Eylül Pazartesi günü, büyük bir coşku ve heyecanla 1. sınıf öğrencilerimiz için başladı. Üç gün sürecek olan Okula Uyum Programımızın Açılış Töreni, saat 09.30’da Lise Konferans Salonumuzda gerçekleştirildi.

Okul Müdürümüz Sayın Pınar BAYDAŞ günün anlam ve önemini belirten konuşmasında, “Atatürk’ün ışığından aldığımız güçle yolumuza devam ederken yeni eğitim – öğretim yılının sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyorum. Yolunuz açık, şansınız bol olsun!” sözleriyle öğrenci ve velilerimizin ilk gün heyecanını paylaştı.

Okulumuzun tanıtıldığı sinevizyon gösterisinin ardından sınıf öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz    velilerimize takdim edildi.  İlkokul Müdür Yardımcımız Sayın Filiz Çiğdem eşliğinde  gerçekleştirilen kura çekimi ile öğrencilerimizin sınıf öğretmenleri belirlendi ve heyecanlı bekleyiş sona erdi. Sırayla sahneye davet edilen öğrencilerimiz, eğlenceli etkinliklerle okulumuzu keşfetmek üzere öğretmenleriyle birlikte alkışlarla sınıflarına uğurlandı.

 



Etiketler