Hafiz TOPÇU

Anadolu Lisesi-Fen Lisesi

Koordinatör Müdür


1962 yılında Yusufeli’nde doğdu. İlkokulu burada, ortaokulu ve liseyi Nazilli’de okudu. Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesinden kimya öğretmeni olarak mezun oldu. 1987-1992 tarihleri arasında Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesinde kimya öğretmenliği ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1992 – 2014 yılları arasında Ankara Gazi Anadolu Lisesinde sırasıyla öğretmenlik, müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve okul müdürlüğü görevlerini yürüttü. Yine Ankara’da Ümitköy Anadolu Lisesi, Pursaklar Fen Lisesi ve Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi okul müdürlüğü görevlerini yaptı. Ayrıca Ankara Sosyal Bilimler Lisesi ile Ankara Spor Lisesinin kurucu müdürüdür. Emekli olduktan sonra da özel okullarda okul müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Çeşitli dönemlerde MEB Yönetmelik hazırlıklarına, hizmet içi eğitim çalışmalarına; yurt dışı eğitim ve inceleme gezilerine katıldı.

29 Kasım 2023 tarihinden itibaren MEV Koleji Özel Ankara Fen ve Anadolu Lisesi okul müdürlüğü yanı sıra koordinatör müdürlük görevini de yürütmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Ad Soyad (*)

Eposta (*)

Konu

İletiniz


(*) Doldurulması zorunlu alanlar.

Form gönderimlerinde IP kontrolü yapılmaktadır. MEV Koleji, öğretmenlerimizin başvurusu durumunda bu bilgilerin yetkili kurumlara sunulması hakkını saklı tutar.